Sven van der Mierden aan de slag met professionele tools van Beta !

Sven van der Mierden van het JHMX-GASGAS Racing team, is verheugd aan te kondigen dat hij het onderhoud aan de motor ook zelf kan doen met support van de gerenommeerde Italiaanse gereedschapsfabrikant Beta.

Beta-tools is een toonaangevend bedrijf die wereldwijd o.a. gereedschapskoffers, gereedschapswagens en handgereedschap produceert en levert.

Beta’s gereedschapskisten en gereedschapswagens zijn gebaseerd op eenvoudige vormen, op robuustheid en op functionaliteit gerichte constructiecriteria. Gereedschapswagens van Beta zijn handig en ontworpen om alles wat nodig is op de werkplek op te slaan en te vervoeren, zonder tijdverlies.

Diverse prestigieuze certificeringen zijn behaald, die synoniem staan voor gegarandeerde veiligheid en kwaliteit, na succesvolle afronding van strenge tests.

Met passie voor sport, is Beta al meer dan 50 jaar professioneel partner in o.a. de auto- en motorsport.

Sven is Beta dankbaar voor de ondersteuning en zeer content om met deze professionele tools aan de slag te gaan.

Recent Posts
0