Sven van der Mierden overtuigend winnaar van ingekorte ONK Boekel !

Sven van der Mierden van het JHMX-GASGAS Racing Team, is na de snelste te zijn geweest in de tijdtraining, ook in de eerste manche van het ONK in Boekel veruit de snelste gebleken. Door overvloedige regenval werd de tweede manche afgelast zodat Sven met één gewonnen manche ook de dagwinnaar werd.

In de eerste manche vertrok Sven goed vanaf het starthek en ging samen met een andere rijder als eerste het bos in. Bij het uitkomen van het bos waren beide rijders inmiddels helemaal achteraan in het deelnemersveld terecht gekomen. Beide kopmannen bleken gelijktijdig te zijn gevallen. In sneltreinvaart zocht Sven zijn weg naar voren en na vijf ronden nam hij de leiding al over. In een prima en constant ritme bouwde hij zijn voorsprong verder uit, waardoor hij met een voorsprong van 22 seconden als winnaar over de finish kwam.

De tweede manche werd afgelast; na overvloedige regenval bleek de baan niet meer goed te prepareren.

Volgende wedstrijd: 2 September, ONK Oss.

Recent Posts