Sven van der Mierden komt tijdens training zwaar ten val en breekt een ruggenwervel

Sven van der Mierden van het Hutten Metaal Yamaha Racing team is afgelopen zaterdag tijdens een training in Arnhem zwaar ten val gekomen en heeft hierbij een rugblessure opgelopen. Sven verloor nog door onbekende oorzaak, in de lucht boven de grote tafel, de controle over zijn motor. Door deze blessure zal hij voorlopig uitgeschakeld zijn.

Gelijk na de valpartij is hij overgebracht naar ziekenhuis Rijnstate in Arnhem. Bij onderzoek werd geconstateerd dat Sven zijn rug gebroken heeft waardoor hij nog dezelfde avond is overgebracht naar het Radboud ziekenhuis in Nijmegen waar hij is geopereerd.

De operatie is succesvol uitgevoerd en Sven zal volledig herstellen van deze zware valpartij en er zullen geen blijvende gevolgen zijn voor zijn rugletsel. Hoe lang hij uitgeschakeld zal zijn is op dit moment niet bekend maar het belangrijkste voor nu is dat hij volledig hersteld !

Recent Posts